KURIERZY, PACZKI I LISTY

KURIERZY, PACZKI I LISTY

Firmy świadczące usługi na rynku pocztowym starają się coraz częściej proponować swoim klientom kompleksowe rozwiązania. Dzięki temu, w jednym miejscu możemy nie tylko wysłać list lub paczkę, a nawet skorzystać z przesyłek kurierskich.

 Warto wiedzieć, że usługi kurierskie świadczą nie tylko najbardziej znane na świecie marki logistyczne, ale również firmy koncentrujące swoją działalność na rynku typowych usług pocztowych. Wszystko dlatego, że prywatne firmy pocztowe doskonale rozumieją ideę kompleksowości. Klient już nie tylko żąda wysokiej jakości usług za jak najniższą cenę, ale również chce mieć dostęp do możliwości szybkiej wysyłki i żąda błyskawicznego doręczenie.

Dlatego każda z firm pocztowych wprowadza własne rozwiązania, jak najlepiej uzupełniające ich ofertę i wychodzące naprzeciw potrzebom klientów. InPost, na przykład, proponuje przesyłki kurierskie Smart Courier dla nadawców biznesowych, którzy chcą przesłać dokumenty lub umowy. Podobnie jest również w przypadku innych firm.

 

Polski rynek pocztowy dynamicznie rozwija się od wielu lat. Od początku 2013 roku prywatni operatorzy pocztowi uzyskali możliwość świadczenia usług na przesyłki listowe do 50 g, co spowodowały dodatkowy impuls do rozszerzenia usług. Ich kompleksowość w połączeniu z dbaniem o wystoją jakość i konkurencyjne ceny sprawiły, że Polacy coraz chętnie korzystają z oferty prywatnych firm pocztowych, a dotychczasowy monopolista na tym rynku musiał zacząć dostosowywać swoją działalność biznesową do konkurencji.

0 comments on “KURIERZY, PACZKI I LISTYAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *