Nadaj i śledź swoją paczkę

Obsługa paczkomatów z pewnością nie jest skomplikowana, ale warto wiedzieć dokładnie jak to robić, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

Kto może odebrać naszą paczkę?
Aby odebrać czyjeś przesyłki paczkomatami trzeba przede wszystkim znać numer telefonu, na który nadana została paczka oraz kod odbioru, który odbiorca otrzymał w wiadomości tekstowej. Nie ma więc takiej opcji, że każdy musi odbierać swoje rzeczy osobiście, ponieważ ze zrozumiałych względów nie zawsze jest to przecież możliwe. Sam proces odbierania jest łatwy. Należy podejść do ekranu monitora, wstukać wspomniany już kod i wówczas dana skrytka powinna się otworzyć. Mamy na to 72 godziny, a z paczkomatu korzystać możemy o każdej porze dnia i nocy, również w weekendy.

Wstukaj kod i śledź przesyłkę
Aby ułatwić wszystkim korzystanie z urządzeń jakim są paczkomaty przesyłkę można nadać bezpośrednio, już na miejscu. Konieczny jest do tego adres oraz numer telefonu osoby, której chcemy coś wysłać. Za usługę zapłacić można kartą, chociaż nie w każdej maszynie jest to możliwe. Należy postępować zgodnie z wszelkimi instrukcjami. Kiedy zapłacimy otworzy się skrytka, do której schować należy przesyłkę. Po nadaniu zarówno my jak i odbiorca otrzyma maila, dzięki czemu możliwe będzie jej śledzenie.

Nikt już nie może wymawiać się brakiem czasu, ponieważ w dzisiejszych czasach wysyłanie i odbieranie różnego rodzaju rzeczy to bułka z masłem

0 comments on “Nadaj i śledź swoją paczkęAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *