Nadawaj i odbieraj raz dwa!

Nadawaj i odbieraj raz dwa!

Kto jeszcze nie wie, paczkomaty to skrzynki pocztowe, które rozmieszczone są na terenie całego kraju, a ich cechą charakterystyczną jest to, że można z nich korzystać przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.

Nadaj szybko i wygodnie
Aby korzystać z ich dobrodziejstw, bez względu na to czy chcemy nadać czy odebrać przesyłkę musimy koniecznie zarejestrować się w specjalnym serwisie. Tam też tworzymy swoją etykietę adresową i mamy określony okres czasu na przekazanie paczki do wybranego przez nas wcześniej paczkomatu. Będąc już na miejscu na ekranie należy wpisać kod nadania i zeskanować lub wpisać ręcznie kod paczki. Po tych czynnościach skrytka powinna otworzyć się, wydrukowany powinien zostać też paragon nadania. Wszystko wydaje się proste i po pierwszym razie z pewnością wszystkie konieczne działania będziemy już wykonywać z zamkniętymi oczami.

Odbierz to, na co czekasz
Jeżeli czekamy na paczkę to przede wszystkim musimy otrzymać smsa z informacją, że interesująca nas rzecz czeka już na miejscu i jest do odbioru. Będą w niej wszelkie dane niezbędne do otwarcia skrytki i otrzymania paczki, numery i kody, które należy wystukać na ekranie monitora. Odebrać należy ją w ciągu trzech dni, o każdej porze dnia, siedem dni w tygodniu.

Przesyłki paczkomatami to dzisiaj jedno z wygodniejszych rozwiązań, dzięki któremu nie musimy stać w kolejkach czy oczekiwać długo na nadanie czy też odbiór. Dziś czas jest bezcenny, więc warto go oszczędzać.

0 comments on “Nadawaj i odbieraj raz dwa!Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *